II Campionat Promeses del Karate infantil

Dimecres, 23 d'octubre de 2013 a les 00:00
II Campionat Promeses del Karate infantil

El passat dissabte 19 de novembre el Pavelló Municipal de Martorelles va acollir el II Campionat de Promeses del Karate Infantil. La classificació dels participants va quedar segons el quadre adjunt.


  II CAMPEONATO PROMESAS 2013 MARTORELLES      
                     
  KATAS                  
                     
  KATAS INFANTIL MIXTO         KATAS 14-15 AÑOS FEMENINO (VERDE Y MARRON)
                     
  ALEX ROMAN       JUDITH FERNANDEZ OYAMAS KARATE
  NOELIA SANCHEZ       MALENA BRAVO OYAMAS KARATE
SHEILA PULGAR OYAMAS KARATE   PAULA UNION OYAMAS KARATE
  JUDITH FERNANDEZ                
  JON ANDER NEVADO         KATAS 14-15-16-17 AÑOS MASCULINO (VERDE Y MARRON)
                     
  JOANA ACOSTA       RICKY PRATS PINEDA DE MAR
AINARA PUCHE OYAMAS KARATE   JOSE ARAYA   MARTORELLES
  YAIZA FALCON       CARLOS CASTILLO MARTORELLES
                     
  JUDITH SORIA       YOLANDA COSA OYAMAS KARATE
YAIZA RUIZ   OYAMAS KARATE   ELSA SOLIVELLAS MARTORELLES
  CARLA MARTIN       VANESA CEREZO MARTORELLES
                     
  KATAS SENIOR MASCULINO (HASTA 5º KYU)     KATAS SENIOR FEMENINO (VERDE Y MARRON)
                     
JAVIER ALMEDA HAJIME KYOKUSHIN   CRISTINA ROMERO OLIMPIC-2  
JULIO JOSE GUISADO HAJIME KYOKUSHIN   LAIA RIVERA SPORT ROGENT
MIGURL TERUEL OYAMAS     RITA DE LA LOMBANA EL JABLE (FUERTEVENTURA)
                     
  KATAS SENIOR MASCULINO (VERDE Y MARRON)            
                     
TONI GOMEZ MARTORELLES            
JOSE DIAZ   OYAMAS              
JUAN MANUEL GUTIERREZ OYAMAS              
                     
  KUMITE INFANTIL EQUIPOS MASCULINO     KUMITE INFANTIL EQUIPOS MASCULINO
                     
  ALEJANDRO GARCIA         PAULA GOMEZ    
SERGIO BORRACHERO OLIMPIC-2     MIRIAM TERUEL OYAMAS KARATE
  EDGAR PEIRO         IRENE VIÑAS    
                     
  ADRIAN DORADO         MAYA AMAT    
JON LORENTE OYAMAS KARATE   ZAIDA DE LA PEÑA BUDO ARTS/OLIMPIC-2
  ALEX ROMAN         ÑIDIA MARTINEZ    
                     
  ARNAU BLESA         INGRID DORADO    
DAVID BOGUNYA MARTORELLES   YAIZA RUIZ   OYAMAS KARATE
  DAVID LOPEZ         SHEILA PULGAR    
                     
  IVAN CUENCA         JULIA FERRER    
JON ANDER NEVADO MARTORELLES   MAIREIA MORALES MARTORELLES
  BRUNO RUIZ         TAMARA ESPAÑA    
                     
  KUMITE JUVENIL 14-15 AÑOS -55KG MASCULINO     KUMITE JUNIOR 16-17 AÑOS -70KG MASCULINO
                     
LUIGGI GAMBOCI MARTORELLES   FLORIN BURLACU OYAMAS  
MAKSYMILIAN JONAS EL JABLE (FUERTEVENTURA)   MANUEL WIEDMAIER OYAMAS  
            JORDI COLL   FITNESS LLEURE
  KUMITE JUVENIL 14-15 AÑOS +60KG MASCULINO   JORGE RODRIGO SPORT ROGENT
                     
ERIC MARTIN OLIMPIC-2       KUMITE JUNIOR 16-17 AÑOS +70KG MASCULINO
DANIEL BLAIBEL SPORT ROGENT            
SERGI COLL   FITNESS LLEURE   FERNANDO BARRENO OYAMAS  
JOSE ARAYA   MARTORELLES   JIMMY GEOFREY RODRIGUEZ SPORT ROGENT
            VLADIS LENKO FITNESS LLEURE
  KUMITE JUNIOR 16-17 AÑOS OPEN FEMENINO            
              KUMITE SENIOR PROMESAS -70KG MASCULINO
MADIHA KHALFAOUI CAN PEIXAUET            
NAOUAL SAMIH CAN PEIXAUET   OSCAR HERNANDEZ OYAMAS  
ANA MAYOL   FITNESS LLEURE   GUILLERMO CAMPALA SPIRIT KYOKUSHIN
SARA ISTIDRAJ CAN PEIXAUET   FAYSAL BOUJGHAL CAN PEIXAUET
            VICTOR MEDINA HAJIME KYOKUSHIN
  KUMITE PROMESAS SENIOR OPEN FEMENINO            
              KUMITE SENIOR PROMESAS -80KG MASCULINO
MIRIAN VADILLO OYAMAS KARATE            
VANESA CEREZO MARTORELLES   MIGUEL BURGALETE SPORT ROGENT
ELSA SOLIVELLAS MARTORELLES   KEAN SOLIZ   FITNESS LLEURE
YOLANDA COSA OYAMAS KARATE   JAIME PLANAS CAN PEIXAUET
                     
  KUMITE PROMESAS SENIOR -90KG MASCULINO     KUMITE 2º DIVISON SENIOR -70KG MASCULINO
                     
FRANCESC ONETTI OLIMPIC-2     MIGUEL VERA OLIMPIC-2  
FABIO MAZALOTE FITNESS LLEURE   ISMAEL KADDOUR OYAMAS KARATE
            ERIC MALLEN  FITNESS LLEURE
  KUMITE 2º DIVISION -80KG MASCULINO   MARIO GRAMUNT FITNESS LLEURE
                     
ROBERTO ALONSO OYAMAS       KUMITE 2º DIVISION +80KG MASCULINO
JEREMY TRABAC LYON (FRANCIA)            
TONI GONZALEZ OYAMAS     JOSE HIDALGO OYAMAS  
            GERARD ROVIRA KYOKUSHIN SPIRIT
  KUMITE 2º DIVISON SENIOR OPEN FEMENINO   ARNAU FONT MARTORELLES
                     
LAIA RIVERA SPORT ROGENT            
SARA BEA   FITNESS LLEURE            
CLAUDIA RIVERA FITNESS LLEURE            
                     
             

Darrera actualització: 29.08.2018 | 13:09